Wordpress Skin
برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

بالا بردن سرعت لود صفحات وردپرس

در این مطلب قصد دارم افزونه هایی را برای بالا بردن سرعت وردپرس برای شما بنویسم.

سرعت یکی از ملاک های مهمی در سئو و بالا بردن رنک وبسایت می باشد. به جز سئو، و همینطور کاربران وبسایت نیز زیاد منتظر برای باز شدن وبسایت شما نخواهند بود تا از سایت بازدید به عمل بیاورند.

افزونه کش W3 Total Cache و WP SuperCache

با استفاده از افزونه های رایگان کش W3 Total Cache و WP SuperCache می توانید اینکار را انجام دهید و به بالا بردن سرعت لود صفحات وردپرس خود بهبود بخشید.

شما می توانید از ابزارهایی که در وب هستند سرعت وبسایت خود بررسی بکنید و بهبود بخشید.

برای وردپرس افزونه های کش بسیاری نوشته شده است که مشهورترین آن می توان به W3 total cache و wp super cache نام برد.  کدهای جاوا اسکریپت و css و تصاویر با هربار لود شدن وبسایت در باز شدن سایت تاثیر زیادی دارند که افزونه های کش یک نسخه از فایل های فوق را برای کاربرانی که به سایت مراجعه میکنند ذخیره میکنند ؛ که تاثیر زیادر در بهبود سرعت لود لود سایت وردپرس دارند.

افزونه دیتابیس WP-Optimize

شما هر نوشته و یا برگه ای که در وردپرس میسازید و همینطور نظراتی که برای سایت ارسال می شوند و پیش نویس های مطالب وردپرس و … اطلاعاتی را در دیتابیس ذخیره میکند.و همینطور به مرور حجم اطلاعات دیتابیس را زیاد و زیادتر می شود که بر سرعت سایت تاثبر دارد حجم اطلاعات دیتابیس.

با افزونه دیتابیس wp-optimize شما میتوانید نظراات اسپم و مطالب پیش نویس و … را براحتی پاک کنید و دیتابیس خود را بهیته بکنید.

به زودی افزونه های رایگان دیگری نیز برای بهبود سرعت سایت وردپرس را به شما معرفی خواهم کرد.

(more…)

۱ دیدگاهنظر مخاطبان:

نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت