Wordpress Skin
برچسب: , , , , , , , , , , , , ,

خطای internal server error در وردپرس

شما احتمالا با خطای داخلی سرور و یا همان internal server error مواجه شده اید. خطای داخلی سرور یکی از متداول ترین خطاهاست که می تواند یک مبتدی را در حالت وحشت قرار دهد. 😀 اگر شما نیز با این خطا مواجه شده اید یک نفس عمیق بکشید و به شما اطمینان می دهم این خطا قابل حل می باشد.در این مقاله شمارا با چگونگی رفع خطای internal server error در وردپرس آشنا می کنم.

چرا خطای داخلی سرور در وردپرس می باشد؟

این خطا اصلا ربطی به سیستم مدیریت محتوای وردپرس ندارد. و می تواند به هر چیزی که در سرور شما که در حال اجراء باشد مربوط شود. با توجه به ماهیت کلی این خطا اغلب توسط پلاگین و یا توابع اتفاق می افتد. دیگر علل ممکن خطای داخلی سرور در وردپرس که ما میشناسیم عبارتند از: خراب فایل .htaccess و محدودیت حافظه پی اچ پی می باشد.
چرا شما خطای داخلی سرور در وردپرس؟
خطای internal server error در وردپرس

خطای internal server error در وردپرس

 

بیایید نگاهی به چگونگی عیب یابی خطای داخلی سرور در وردپرس بندازیم.

اولین کاری که باید انجام دهید چک کردن فایل .htaccess می باشد. شما از طریق FTP وارد هاست خود شوید و فایل .htaccess را اسمش را عوض کنید. و سایت خود را چک کنید.

افزایش حافظه محدود php وردپرس

اگر شما تنها زمانی که سعی می کنید برای ورود به مدیریت سایت به وردپرس خود و یا آپلود یک تصویر با خطای داخلی سرور روبرو می شوید، شما باید حد حافظه php خود را افزایش دهید:

۱- ایجاد یک فایل متنی بنام php.ini

۲- گزاشتن کد زیر در php.ini

memory=64MB

۳- آپلود php.ini در wp-admin

غیر فعال کردن همه پلاگین ها

شما با ورود به شاخه wp-content میتوانید شاخه Plugins را اسمش را عوض کنید و سایت خود را چک کنید. اگر مشکل حل شد ، مشکل از یکی از پلاگین های شماست که می توانید با ورود به شاخه plugins تک تک پلاگین ها را اسمش را عوض کنید تا متوجه شوید.

ادامه در مطلب بعد

(more…)

دیدگاه های شمانظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
نام *
ایمیل *
سایت